Wellness Vrbice
0%
REZERVUJ TEĎ
0

Žádné produkty v košíku.

NAŠE OKOLÍ

Jezero Vrbice

Vrbické jezero nabízí výletní projížďky na lodičkách a šlapadlech, příjemné koupání a další rekreační aktivity.

Více

Cyklostezky

Cyklisté, in-line bruslaři mají možnost využít stezky kolem Vrbického jezera.

Landek park

Landek Park – dříve Důl Anselm, dnes historie hornictví, sport, relax, camp.

Více

Důl Michal

Důl Michal je název nefunkčního černouhelného dolu, který se nachází v Michálkovicích. Od roku 1946 nesl tento důl název Petr Cingr a po ukončení těžby a vzniku Průmyslového muzea v areálu dolu se přešlo zpět k původnímu názvu Michal. Důl je národní kulturní památka.

Více

Dolní oblast Vítkovice

Dolní Vítkovice jsou národní kulturní památka nacházející se poblíž centra Ostravy ve Vítkovicích. Zahrnují rozsáhlý průmyslový areál Vítkovických železáren s unikátním souborem industriální architektury. Souboru tří na sebe navazujících celků – černouhelného dolu, koksovny a vysokopecního provozu – se také říká „Ostravské Hradčany“. Oblast je zapsána v seznamu Evropského kulturního dědictví.

Více

ZOO Ostrava

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava se nachází v ostravské Stromovce na území městského obvodu Slezská Ostrava a na severu s přesahem do části Heřmanice. Je členem Unie českých a slovenských zoologických zahradUnie botanických zahrad České republikyEvropské asociace zoologických zahrad a akvárií a Světové asociace zoologických zahrad a akvárií. Svou rozlohou 100 hektarů je jednou z největších zoologických zahrad v Česku.

Více

Opevnění slezska

Průchod opevněnou linií a přístup k jednotlivým objektům byl chráněn důmyslnými protipěchotními a protitankovými překážkami, včetně tzv. rozsocháče, který byl československým patentem a za druhé světové války se rozšířil prakticky po celém světě.

Více

ROTHSCHILD GOLF CLUB ŠILHEŘOVICE

V kouzelném prostředí anglického parku okolo zámku Šilheřovice se nachází malé, ale milé 9 jamkové hřiště, na němž působí ROTHSCHILD GOLF CLUB ŠILHEŘOVICE. Příjemné a přátelské prostředí dokresluje zázemí klubu - Lovecký zámeček s vynikající kuchyní, který jakoby byl přemístěn z anglického šlechtického sídla.

Více
+

Vyhledat termín

Povinná pole jsou označena *